آخرین اخبار مدارس


تصاویر تصادفی گالری مدارس


دبستان پسرانه 2

دبستان پسرانه 2

دبیرستان دوره دوم دخترانه

دبیرستان دوره دوم دخترانه

دبستان پسرانه 2

دبستان پسرانه 2

دبیرستان دوره دوم دخترانه

دبیرستان دوره دوم دخترانه

دبیرستان دوره دوم دخترانه

دبیرستان دوره دوم دخترانه

دبیرستان دوره دوم دخترانه

دبیرستان دوره دوم دخترانه

دبیرستان دوره دوم دخترانه

دبیرستان دوره دوم دخترانه

دبیرستان دوره اول دخترانه

دبیرستان دوره اول دخترانه

دبیرستان دوره دوم دخترانه

دبیرستان دوره دوم دخترانه

دبستان پسرانه 2

دبستان پسرانه 2

دبستان پسرانه 2

دبستان پسرانه 2

دبستان پسرانه 2

دبستان پسرانه 2

نوشته های دبیران مدارس


کتب معرفی شده مدارس


دبستان دخترانه 2

ماقبل تاریخ

جکی کف

ماقبل تاریخ

دبستان دخترانه 2

تجلی وحدت

محمد صادق نجمی

برگزاری نماز

دبستان دخترانه 2

محمد امین

پروانه سریر

قصه های قرآن

دبستان دخترانه 2

سفید برفی

ت.حجت الله عابدی

داستان کوتاه

دبستان دخترانه 2

قصه پیامبران حضرت ادریس (ع)

مجیدملا محمدی

زندگی پیامبران

دبستان دخترانه 2

قصه های خوب برای بچه های خوب-قصه های سندبادنامه و

مهدی آذریزدی

داستان کوتاه

دبستان دخترانه 2

تام و جری

شادی آل آقا

داستان حیوانات

دبستان دخترانه 2

همدم آفتاب

مهدی وحید

داستان

دبستان دخترانه 2

قصه های دلنشین ایرانی

کاوه کاغذچی محمدی

داستان های کوتاه فارسی

دبستان دخترانه 2

جانوران قطبی

فرانسوز دو کیبرت

جانوران قطبی

دبستان دخترانه 2

قطار بخار کهنه

هیتر ایمری

داستان های اجتماعی

دبستان دخترانه 2

داستان شاهنامه منوچهر-جنگجوی جوان

مروارید تقی بیک

داستان های حماسی

آخرین افتخارات مدارس


هنرستان پسرانه

علیرضا صفری

مسابقه: فوتسال

رتبه: دوم

دبیرستان دوره دوم دخترانه

کوثر مهجوری

مسابقه: کاراته

رتبه: دوم

دبیرستان دوره دوم دخترانه

تارا رحمت اللهی

مسابقه: کاراته

رتبه: سوم

دبیرستان دوره دوم دخترانه

زهرا قنبری

مسابقه: پژوهشی تحلیل محتوا

رتبه: اول

دبستان پسرانه 1

شایان عباس زاده

مسابقه: سرود

رتبه: سوم

دبیرستان دوره اول دخترانه

پانیذ نورانی

مسابقه: موسیقی- ویالن

رتبه: اول

دبستان پسرانه 1

طاها اصغری زاده

مسابقه: سرود

رتبه: سوم

دبیرستان دوره اول دخترانه

هنگامه حافظی

مسابقه: نمایش عروسکی

رتبه: اول

دبیرستان دوره اول دخترانه

شکوفه داودی

مسابقه: والیبال

رتبه: اول

دبیرستان دوره اول دخترانه

یکتا حسین زاده

مسابقه: پرسش مهر-انشاء نویسی

رتبه: اول

دبیرستان دوره اول دخترانه

مهلا یداللهی

مسابقه: عکاسی زیبایی های شهر

رتبه: اول

دبستان پسرانه 2

یاسین-اسانلو -فلاح قربانی ارش رضایی و مانی فرجی-

مسابقه: فوتسال

رتبه: سوم


تحقیق و پروژه دانش آموزان


دبیرستان دوره دوم دخترانه

الهه معینی

حذف آلودگی آب

دبیرستان دوره دوم دخترانه

آیدا صمدائی

زندگینامه امام علی (ع)

متولدین هفته (دانش آموزان)


هنرستان پسرانه

علي عليپور

1381/06/30

دبستان دخترانه 1

سيده سارينا عظيمي

1390/06/24

دبیرستان دوره اول پسرانه

بنيامين دماوندي

1385/06/24

دبستان پسرانه 1

مهراد فدائي

1389/06/25

دبیرستان دوره دوم دخترانه

آناهيتا حميديان كوچكسرائي

1382/06/25

دبستان پسرانه 2

سيدباراد مطهري طبري

1391/06/29

دبیرستان دوره اول پسرانه

مهدي رضازاده

1384/06/28

دبستان دخترانه 1

آيسانا حبيبي كله بني

1392/06/28

دبیرستان دوره اول پسرانه

سام باقرزاده

1384/06/31

دبستان دخترانه 2

آوين اسمعيلي

1389/06/23

دبیرستان دوره دوم دخترانه

كوثر پردل

1380/06/30

دبستان پسرانه 2

طاها خانلري كوچكسرائي

1387/06/31

دبیرستان دوره اول پسرانه

بهادر دماوندي

1385/06/24

دبستان پسرانه 2

كوشان كشاورز

1389/06/30

دبستان دخترانه 1

ياس كريمي كوتنائي

1388/06/31

دبستان دخترانه 2

هلنا قاسمي

1386/06/29

دبستان دخترانه 2

حسنا دل آويز

1392/06/31

دبستان دخترانه 1

كياناز حسين پور

1388/06/31

دبستان پسرانه 2

اميرمحمد فهيمي سيف كتي

1391/06/30

دبستان دخترانه 2

سيده فاطمه ظفرميرمحمدي

1387/06/23